Komfort, bezpieczeństwo i punktualność.


Firma przewozowa GRYF TRAVEL ze Szczecina oferuje tani przewóz osób, Polska – Dania i Dania – Polska. Zakres naszej działalności w kraju obejmuje miasta Koszalin, Szczecin, Piła, Gorzów Wielkopolski i do okolicznych miejscowości w woj. zachodniopomorskim. Natomiast w Danii szczególnie naszymi przystankami są Zelandia, Lolland, Falster, Mon, Bogo i okoliczne miejscowości.


Czym Was wozimy?


Do dyspozycji naszych pasażerów są komfortowe mikrobusy marki Ford Custom, mogące jednorazowo przewieść do 9 osób. Nowoczesne i wygodne samochody wyposażone są w klimatyzację i ogrzewanie. Niezwykle istotne w czasie podróży są fotele, w tym przypadku wygodne i aerodynamiczne. Posiadają one wzmocnione, specjalistycznie wyprofilowane boki co jeszcze bardziej podnosi komfort jazdy. Nasi goście szczególnie doceniają dużo miejsca na nogi. Zapewnia to przyjemną podróż, i optymalnie minimalizuje zmęczenie. Duże, rozsuwane drzwi umożliwiają wygodne wejście, nawet dla osób z niepełnosprawnością. Ogromnym atutem jest przestronny i doskonale zorganizowany bagażnik. Pozwala on umieścić wiele bagaży bez ryzyka zniszczenia walizek, i posiada zabezpieczenia przez przesuwaniem. Doskonale zdajemy sobie sprawę że bezpieczeństwo Waszych bagaży jest równie istotne.

Dlaczego my?


Doskonałe, niezawodne pojazdy Ford Custom to jeden z wielu atutów którymi możemy się pochwalić. Oprócz tego znani jesteśmy z punktualności i bogatego doświadczenia. Nasi kierowcy przez całą podróż pozostają do Państwa dyspozycji. Nieustannie czuwamy nad bezpieczeństwem. Doceniamy potrzeby naszych klientów dlatego dostosowujemy nasze przewozy do najbardziej indywidualnych oczekiwań. Standardem jest oferowana przez nas usługa od drzwi do drzwi. Jeździmy na trasie Polska – Dania i Dania – Polska dwa razy w tygodniu. Z Polski wyjeżdżamy w czwartki i w niedziele, natomiast z Dani w poniedziałki oraz czwartki. Atrakcyjna cena to w dzisiejszych czasach dosyć istotny warunek. U nas usługi są niezwykle korzystne finansowo. Oprócz tego, dla stałych pasażerów a także grup zorganizowanych, wycieczek i firm dajemy możliwość negocjacji cen. Popieramy podróże rodzinne, dlatego w stałej ofercie mamy zniżki dla grup i rodzin z dziećmi.


Otwartość


Przejazdy międzynarodowe to główny trzon naszych usług, jesteśmy jednak otwarci na przewozy krajowe. Proponujemy także możliwość rezerwacji stałych terminów, a także przewozy grupowe. Cykliczne wyjazdy pozwalają naszym gościom zaplanować podróż dużo wcześniej. Dzięki usłudze „od drzwi do drzwi” zabieramy pasażerów dokładnie z miejsca przez nich wskazanego, i dowozimy pod dokładnie podany adres. Nasi doświadczeni kierowcy zjawiają się we wcześniej wskazanym miejscu i terminie. Chętnie zajmą się bagażem oraz wyjaśnią ewentualne wątpliwości. Szczególnie dla osób sporadycznie jeżdżących za granicę, taka podróż bywa stresem, dlatego możliwość wyjazdu spod domu jest niezwykle istotna. Bez względu czy wyjeżdżasz do pracy sezonowej, na rodzinne spotkanie czy w ważnych sprawach, warto nam zaufać. Znajomość tras a także wysoka kultura usług z pewnością umili podróż. Zapraszamy do kontaktu.

© 2024 Gryf Travel. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin