Tani przewóz osób Polska Dania

Komfort, bezpieczeństwo i punktualność.

 

Firma przewozowa GRYF TRAVEL ze Szczecina oferuje tani przewóz osób, Polska – Dania. Zakres naszej działalności w kraju obejmuje miasta Koszalin, Szczecin, Piła, Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, oraz okoliczne miejscowości. Natomiast w Danii szczególnie naszymi przystankami są Zelandia, Lolland, Falster, Mon, Bogo i okoliczne miejscowości.

Czym Was wozimy?

 

Do dyspozycji naszych pasażerów są komfortowe mikrobusy marki Renault Trafic, mogące jednorazowo przewieść do 9 osób. Nowoczesne i wygodne samochody wyposażone są w klimatyzację, ogrzewanie oraz doskonałej jakości nagłośnienie. Niezwykle istotne w czasie podróży są fotele, w tym przypadku wygodne, regulowane i aerodynamiczne. Posiadają one wzmocnione, specjalistycznie wyprofilowane boki i możliwość wielu ustawień co jeszcze bardziej podnosi komfort jazdy. Nasi goście szczególnie doceniają dużo miejsca na nogi, a także możliwość rozłożenia foteli. Zapewnia to przyjemną podróż, i optymalnie minimalizuje zmęczenie. Duże, rozsuwane drzwi umożliwiają wygodne wejście, nawet dla osób z niepełnosprawnością. Ogromnym atutem jest przestronny i doskonale zorganizowany bagażnik. Pozwala on umieścić wiele bagaży bez ryzyka zniszczenia walizek, i posiada zabezpieczenia przez przesuwaniem. Doskonale zdajemy sobie sprawę że bezpieczeństwo Waszych bagaży jest równie istotne.

Dlaczego my?

 

Doskonałe, niezawodne pojazdy Renaut to jeden z wielu atutów którymi możemy się pochwalić. Oprócz tego znani jesteśmy z punktualności i bogatego doświadczenia. Nasi kierowcy przez całą podróż pozostają do Państwa dyspozycji. Nieustannie czuwamy nad bezpieczeństwem. Doceniamy potrzeby naszych klientów dlatego dostosowujemy nasze przewozy do najbardziej indywidualnych oczekiwań. Standardem jest oferowana przez nas usługa od drzwi do drzwi. Jeździmy na trasie Polska – Dania i Dania – Polska dwa razy w tygodniu. Z Polski wyjeżdżamy w niedziele i w środy, natomiast z Dani w poniedziałki oraz czwartki. Atrakcyjna cena to w dzisiejszych czasach dosyć istotny warunek. U nas usługi są niezwykle korzystne finansowo. Oprócz tego, dla stałych pasażerów a także grup zorganizowanych, wycieczek i firm dajemy możliwość negocjacji cen. Popieramy podróże rodzinne, dlatego w stałej ofercie mamy zniżki dla grup i rodzin z dziećmi.

Otwartość

 

Przejazdy między narodowe to główny trzon naszych usług, jesteśmy jednak otwarci na przewozy krajowe. Proponujemy także możliwość rezerwacji stałych terminów, a także przewozy grupowe. Cykliczne wyjazdy pozwalają naszym gościom zaplanować podróż dużo wcześniej. Dzięki usłudze „od drzwi do drzwi” zabieramy pasażerów dokładnie z miejsca przez nich wskazanego, i dowozimy pod dokładnie podany adres. Nasi doświadczeni kierowcy zjawiają się we wcześniej wskazanym miejscu i terminie. Chętnie zajmą się bagażem oraz wyjaśnią ewentualne wątpliwości. Szczególnie dla osób sporadycznie jeżdżących za granicę, taka podróż bywa stresem, dlatego możliwość wyjazdu spod domu jest niezwykle istotna. Bez względu czy wyjeżdżasz do pracy sezonowej, na rodzinne spotkanie czy w ważnych sprawach, warto nam zaufać. Znajomość tras a także wysoka kultura usług z pewnością umili podróż. Zapraszamy do kontaktu

Informacje

Przewóz osób na trasach
krajowych i międzynarodowych

POLSKA (Szczecin): od 380 zł/650 dk
POLSKA - DANIA - POLSKA: od 430 zł/750 dk

 

Nr konta służbowego do wpłat:
PL 44 2530 0008 2024 1013 7978 0001

Dla przelewu z zagranicy kod SWIFT/BIC to: NESBPLPW