Duże zainteresowanie, oferowanymi usługami przez firmę GRYF-TRAVEL oraz głosy Klientów dopytujących się, czy świadczymy usługi także do stolicy Danii. Wszystko to spowodowało, że postanowiono poszerzyć ofertę o tanie busy ze Szczecina do Kopenhagi.


Stolica tego kraju, stała się nie tylko celem turystycznym. Od usługobiorców wiemy, że niektórzy z nich odwiedzają swoje rodziny, które tam mieszkają i pracują. Bez względu na cel podróży, korzystnie jest wybrać się w trasę z naszą firmą. Posiadamy wygodne, dobrze wyposażone wieloosobowe busy z klimatyzacją, z ciemnymi szybami. Nie straszne są upały i wysokie temperatury. Staramy się, jako firma przewożąca osoby, aby były one zadowolone z tego, że skorzystały z naszej oferty. Wszystkich zainteresowanych, odbieramy spod domu. Nie ma problemu z bagażami. Uważamy, że oferowane przez nas ceny są także atrakcyjne. Chętnych korzystających z naszej oferty, przybywa coraz więcej. Praktycznie obsługujemy całe rodziny, szczególnie z małymi dziećmi. Kierowcy posiadają stosowne uprawnienia, do przewozu pasażerów, nie tylko na terenie kraju a także poza jego granicami. Wszyscy są ubezpieczeni. Kto więc pragnie niedrogo dojechać do duńskiej metropolii, tego zapraszamy do nas. Proponujemy usługi na wysokim poziomie. Świadczą o tym między innymi, wszystkie zadowolone osoby.

 

Komfortowe wyjazdy busami do Danii.


Wygoda i bezpieczeństwo oraz nowoczesne busy, profesjonalna obsługa, korzystne ceny to najważniejsze argumenty, żeby skorzystać z oferty firmy GRYF-TRAVEL. Nasze usługi skierowane są zarówno do osób prywatnych jak i grup zorganizowanych. Klienci chętniej korzystają z wynajęcia busa, niż wykupienia wycieczki. Każdy, kto pojedzie sam, a jego celem jest, zwiedzanie miasta, nie musi się spieszyć, nie jest od nikogo uzależniony i może sobie spokojnie odwiedzać miejsca jakie chce. Udając się z wycieczką, już takiej możliwości brak. W związku z tym, żeby zadowolić wszystkich chętnych i na ich życzenie, organizujemy przejazdy, wygodnymi, tanimi busami ze Szczecina do Kopenhagi. Miasto to oferuje wiele ciekawych miejsc, godnych uwagi. Zapraszamy do korzystania z naszej niedrogiej oferty. Oczywiście droga powrotna jest także zapewniona. W każdej sytuacji możemy indywidualnie uzgodnić, obsługę tej trasy. Wystarczy jedynie zgłosić się do naszej siedziby i zarezerwować odpowiedni termin lub przedstawić swoje oczekiwania. Zawsze można negocjować, jesteśmy otwarci na każdego pragnącego wygodnie dojechać do Danii.

© 2024 Gryf Travel. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin