Z nami tanio i niezawodnie.


Nasza firma GRYF-TRAVEL licencjonowany przewoźnik, organizuje bardzo wygodne oraz tanie busy do Danii ze Szczecina (przewozy osób). Wszystkim klientom korzystającym z naszych usług zapewniamy bezpieczne dotarcie do celu, w określonym terminie po konkurencyjnej cenie. Wychodząc naprzeciw konsumentom korzystającym z naszej oferty proponujemy nawiązanie stałej współpracy. Zdecydowanym zapewniamy odpowiednie ulgi. Z naszej strony liczyć Państwo mogą na komfort i bezpieczeństwo. Nasi kierowcy posiadają odpowiednie dokumenty, potwierdzone certyfikatem oraz licencją wydaną przez Prezydenta miasta Szczecina. Pasażerów dowozimy bezpośrednio na miejsce. Na życzenie, możemy ustalić interesujące Państwa terminy. W związku z dużym zainteresowaniem zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji. Tylko wówczas istnieje pewność dotarcia na czas. Dbając o bezpieczną podróż wyróżniamy się tym, że posiadamy nowy tabor. Są to mikrobusy mieszczące do 9 osób marki Ford Custom. Za granicę wyjeżdżamy dwa razy w tygodniu w niedziele oraz czwartki. Do Polski wracamy w niedziele i czwartki. Istnieje także możliwość ustalenia indywidualnego terminu na życzenie klienta. Uważamy, że świadczymy usługi na bardzo wysokim poziomie. Zachęcamy do skorzystania z nich.


Wyposażenie naszych pojazdów.


Nasze mikrobusy przede wszystkim to pojazdy nowe. Wyposażone są w wiele środków bezpieczeństwa oraz elementy stwarzające wygodną a także przyjemną podróż. Klimatyzacja, przyciemniane szyby, wygodne fotele to gwarantowany luksus. Ponadto dla bezpieczeństwa posiadają awaryjny automatyczny hamulec, układ kontroli ESC, AIR BAG, mocowania Isofix, radar cofania oraz wiele innych. Tanie busy ze Szczecina (przewozy osób), to podróż w miłej atmosferze. Kierowcy są bardzo doświadczeni i posiadają wysoką kulturę osobistą. Ponadto przeszkoleni zostali w zakresie udzielania pierwszej pomocy i posiadają w swoim wyposażeniu odpowiednie do tego środki. Dodatkowo przy siedzeniach znajdują się gniazdka umożliwiające naładowanie naszych telefonów, bez których trudno sobie przedstawić w dzisiejszych czasach funkcjonowanie. Staramy się aby każdy dotarł do celu w bezstresowych warunkach. Dbamy więc o każdy najmniejszy szczegół. Bezpieczeństwo oraz odpowiednie warunki są dla nas bardzo ważne.


Dlaczego jeździmy do Danii?


Obserwując bacznie sytuację panującą na rynku transportu osób, zauważyliśmy, że istnieje coraz większe zapotrzebowanie na wynajmowanie samochodów oraz busów, dowożące pasażerów do Danii. W odpowiedzi na wymogi klientów postanowiliśmy się skupić na przejazdach właśnie na tej trasie. Coraz więcej chętnych pragnie skorzystać z wyjazdu nie tylko w celach zarobkowych ale także turystycznych. Wiadomo wszystkim, że ten kraj kojarzy się ze słynnymi klockami. W związku z tym z naszych usług korzystają także grupy zorganizowane. W razie potrzeby jesteśmy gotowi na poszerzenie naszej działalności. Wszystko zależeć będzie od potrzeb. Staramy się być punktualni, jednakże nie zapominając, że najważniejsze jest bezpieczeństwo naszych podróżnych. Wyjeżdżamy ze Szczecina, możemy jednak odebrać osoby z innych miejsc województwa zachodniopomorskiego oraz Gorzowa Wlkp. i okolic. Dla nas najważniejszy jest klient a my jako licencjonowany przewoźnik jesteśmy po to aby spełnić życzenia naszych usługobiorców. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu z firmą GRYF-TRAVEL w celu ustalenia szczegółów. Z nami podróżuje się komfortowo i bezpiecznie. Świadczą o tym między innymi głosy, zadowolonych klientów, którzy stale powracają, przyprowadzając nowych. Cieszy nas bardzo że zdobyliśmy już zaufanie tak wielu osób. Zapraszamy do kontaktu i współpracy z nami.

© 2024 Gryf Travel. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin