Spełniamy oczekiwania
naszych pasażerów.


Firma nasza GRYF-TRAVEL jest licencjonowanym przewoźnikiem osób na trasach krajowych oraz międzynarodowych. Oferujemy Państwu tanie przewozy do Danii z zachodniopomorskiego z adresu pod adres naszymi nowoczesnymi, bogato wyposażonymi mikrobusami, spełniającymi wszelkie wymogi. Naszym klientom zapewniamy przede wszystkim bezpieczeństwo oraz dotarcie do celu w komfortowych warunkach. Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych i doświadczonych kierowców posiadających wszelkie potrzebne uprawnienia, niezbędne do przewozu osób tego typu pojazdami. Naszym głównym argumentem jest posiadanie nowej floty. Posiadamy mikrobusy marki Renault Trafic mieszczące do 9 osób.


Nasza działalność skupia się głównie na przejazdach z Polski do Danii i z powrotem. Osoby korzystające z naszych usług często lub też rodzinny z dziećmi mogą liczyć na pewne zniżki. To samo dotyczy także grup zorganizowanych. Posiadamy certyfikat Instytutu Transportu Samochodowego potwierdzający kompetencje zawodowe kierującego. Dodatkowo dysponujemy licencją na wykonywanie transportu w zakresie przewozu osób, wydaną przez prezydenta miasta Szczecina. Charakteryzuje nas to, że odbieramy pasażerów z miejsca ich zamieszkania i zawozimy pod wskazany przez klienta adres. Jest to bardzo wygodna forma transportu, przede wszystkim bezstresowa i bezproblemowa. Pasażer wsiada i dojeżdża do celu.


Jak wyposażone są
nasze środki transportu?

  Nasz tabor to nowe mikrobusy. Wyposażone one są we wszelkie dostępne obecnie na rynku środki zapewniające komfort oraz bezpieczeństwo podróżujących.

 

W dzisiejszych czasach dla każdego najważniejszy jest dostęp do wi-fi. Dodatkowo nasze pojazdy posiadają układ kontroli ESC, AIR BAG, radar cofania, automatyczny hamulec awaryjny, mocowania Isofix i inne. Oczywiście standardowo zamontowaną klimatyzację oraz przyciemniane szyby. W naszej ofercie posiadamy tanie przewozy do Danii z zachodniopomorskiego z adresu pod adres, wskazany przez naszego klienta. Stanowi to z pewnością pewną wygodę. Zwłaszcza gdy z naszych usług korzystają rodziny z małymi dziećmi lub osoby starsze i niepełnosprawne. Bezpośredni przejazd z domu do celu jest bardzo korzystny. My staramy się być zawsze punktualni. Zdajemy sobie sprawę, że nie jesteśmy jedynym przewoźnikiem na takich trasach, dlatego zapewniamy atrakcyjne ceny. Wiele osób, które korzystało z naszych usług było bardzo zadowolonych. Nas jako przewoźnika bardzo to cieszy, ponieważ dbamy o to aby klient dojechał bezpiecznie na miejsce docelowe. Dzięki klimatyzacji oraz odpowiednim szybom podroż staje się komfortowa w różnych warunkach atmosferycznych. Do tego bardzo wygodne siedzenia z zagłówkami, sprawiają że podroż mija szybko i nie jest męcząca.

Jakie trasy najczęściej
obsługujemy?

  W działalności swojej skupiamy się głównie na przejazdach z Polski do Danii i z Danii do Polski


Wyjeżdżamy z kraju w niedziele oraz czwartki. Z Danii do Polski wracamy w Niedzielę oraz Czwartki. Obsługujemy woj. zachodniopomorskie oraz Gorzów i okolice. W związku z tym, że istnieje coraz większe zainteresowanie wyjazdu do tego państwa, wskazana byłaby wcześniejsza rezerwacja. Tylko wówczas będą Państwo mieli pewność, że w odpowiednim terminie dotrą pod wskazany adres. Szczególnie zainteresowanie to wzrasta w okresach przedświątecznych. Gryf-Travel jest do dyspozycji swoich klientów przez cały rok. Z nami zawsze szybko, bezpiecznie i wygodnie dotrzecie Państwo na miejsce. Staramy się umilić podróż najlepiej jak potrafimy, dlatego zachęcamy do korzystania z naszych usług. Z nami zawsze sprawnie i bezpiecznie każdy dotrze do celu.

© 2024 Gryf Travel. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin